При регистрации скидка на любой товар 3%

Абалон дорожня версія

449,00 ₴
В наличии
SKU
108-440

Настільна гра Абалон дорожня версія - компактний варіант класичної гри Абалон, створений для шанувальників даного розваги, які люблять багато подорожувати і не люблять при цьому нудьгувати.

Подробная информация

Возраст 10+
Игроки 2
Время 45-90 хвилин
Мова Мовнонезалежна

   Абалон - гра для двох учасників, яким знадобиться виштовхнути кулі свого суперника за межі ігрового майданчика. Обом гравцям дістається по 14 скляних кульок білого або чорного кольору. На початку партії визначте, хто - яким кольором буде грати, і розмістіть свої сфери на двох протилежних сторонах поля. Знаємо, такого підступу ви не очікували, але що (в правилах) написано пером, не вирубаєш і сокирою - першими ходять чорні!

   Кожен хід гравці на вибір виконують одне з двох дій: пересувають свої кулі по полю або виштовхують кулі противника за межі майданчика. Свою сферу можна перемістити в будь-яку вільну лунку, яка межує з поточної лункою. Також за один хід можна пересунути групу з двох або трьох сфер на одну лунку вперед, назад або на один ряд вправо або вліво. При зміщенні групи куль, їх розташування відносно один одного змінитися не повинно.

   Через кілька ходів, кулі учасників опиняться поруч, і тоді прийде час діяти. Ви можете посунути кулю супротивника, якщо по вектору руху за кулею буде вільна лунка. Також ви можете пересунути групу куль, якщо чисельно перевершує суперника. Наприклад, група з трьох чорних куль може перемістити групу з двох білих куль на одну лунку назад. Як ви розумієте, групу супротивника з трьох сфер зрушити не вийде, адже при такому розкладі неможливо досягти чисельної переваги. Якщо ви пересуваєте кулю супротивника, що знаходиться на краю майданчика, він вилітає за межі поля і залишає гру.

   Переможцем настільної гри Абалон дорожня версія виявиться той учасник, який першим виштовхне шість куль протилежного кольору. Така гра відмінно підійде і дітям, і підліткам, і дорослим. Вся її суть в підсумку зводиться до вирішення захоплюючою головоломки. Виконуючи поставлене завдання, вибудовуючи комбінації і прораховуючи ходу, ви тренуєте просторове, логічне і математичне мислення, а також вчитеся стратегії і тактиці.

   Комплектація:

-ігрове поле,

-14 білих кульок,

-14 чорних кульок,

-правила гри.

Подробная информация
Возраст 10+
Игроки 2
Время 45-90 хвилин
Мова Мовнонезалежна
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Абалон дорожня версія
Ваша оценка