При регистрации скидка на любой товар 3%

Аліас для дітей (Alias Junior)

699,00 ₴
В наличии
SKU
108-450

Розвиваюча гра на пояснення та відгадування слів! Від класичної версії Аліас відрізняється наявністю малюнків на картах, тому, якщо ваш малюк ще не вміє читати, але вже дуже говорить - ця гра якраз для нього.

Подробная информация

Возраст від 5 років
Игроки від 4
Время 30-60 хвилин
Мова Російська

   Настільна гра "Alias ​​Junior" або "Скажи інакше для малюків" продовжує серію словесних командних настільних ігор "Alias". Мета гри залишилася незмінною. Учасники пояснюють одне одному слова, описуючи їх, у своїй не називаючи самих слів, лише намагаючись підштовхнути до розгадки свого партнера по команде. Ви можете використовувати синоніми або антоніми, натяки, імітувати звуки або зображати вибір за вами! Головне – вгадати слово!

   Особливість даної версії полягає в тому, що слова на картках не тільки написані, а й зображені, це дозволяє грати в неї навіть дітям, які тільки-но починають читати. Правила прості, а процес цікавий. Ви навіть не помітите, як швидко пролетить час! Можна не побоюватися, що хтось нудьгує.

   У процесі гри дитина вчиться пояснювати сама і «ловити» думки інших. Ця настільна гра спеціально зроблена для дітей віком від 5 до 7 років. Слова та картинки доступні та зрозумілі дитині.

   В «Аліас для дітей» ви не зустрінете «розумних» і складних слів, таких як «Синхрофазотрон» або «Клаустрофобія», у цьому полягає принципова відмінність від «Аліас для дорослих». "Скажи інакше" - це перш за все командна гра на час, кількість гравців не обмежена. Як правило, чим більше народу – тим веселіше (але за бажання в Аліас можна грати і невеликою компанією – хоч дві людини). Кожна команда вибирає собі одну фішку і здійснює їй ходи з розвитком гри. Гравці намагаються вгадати якнайбільше слів. Кожне слово – очко для команди, чим більше очок, тим більше ходів ігровим полем, тим ближче до перемоги! Але пам'ятайте, час обмежений.

   Комплектація: :

-ігрове поле з якісного картону,

-250 гральних карток,

-6 фішок та пісочний годинник із пластику,

-правила гри.

Подробная информация
Возраст від 5 років
Игроки від 4
Время 30-60 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Аліас для дітей (Alias Junior)
Ваша оценка
Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться!