При регистрации скидка на любой товар 3%

Барабашка

550,00 ₴
В наличии
SKU
108-427

Чому на картах переплутані кольори? Що вистачати: червону мишку або синю пляшку? Правильна відповідь: Барабашку!

Барабашка - швидка і весела гра на реакцію. Спробуйте не заплутатися в цьому безладі!

Подробная информация

Возраст від 6 років
Игроки від 2
Время 20-30 хвилин
Мова Мовнонезалежна

Привиди, що живуть в старовинних будинках, зовсім не страшні і ніщо людське їм не чуже. У них навіть є власне хобі. Ось, наприклад, привид з настільної гри Барабашка обожнює фотографувати різні предмети.

Дикий, але сімпатішний привид пустує з фотоапаратом. Привид зробив кілька десятків фотографій своїх улюблених речей: крісла, книги, пляшки, мишки і самого себе. Яке ж було його здивування, коли на багатьох фотографіях предмети вийшли неправильного кольору! Доведеться допомогти невдалому примарі і розібратися, які речі сфотографовані правильно, а які ні. Як не переплутати книгу з кріслом? На столі перед учасниками настільної гри Барабашка лежать п'ять різнокольорових предметів: червоне крісло, синя книга, зелена пляшка, сіра мишка і фігурка білого привиди. Провідний гравець тримає колоду карт з різними поєднаннями предметів і відкриває по одній карті. Завдання гравців - якнайшвидше схопити предмет ...

... який точно такий же, як на відкритій карті. Наприклад, відкрита карта з синьою книгою і білої мишкою (фото зліва) - швидше за хапайте книжку! Саме книга, і правда, синя, а ось мишка насправді сіра.

... ні зображення, ні кольору якого НІ на карті. Наприклад, відкрита карта з червоним привидом і зеленої книгою (фото зліва) ... Значить вистачати треба ні ПРИВИД, ні КНИГУ, ні Червоне крісло, ні зелених пляшку (всі характеристики, написані великими літерами на карті вже є) ... Швидше хапайте сіру мишку! Найшвидший і кмітливий гравець забирає собі виграну карту.

Хапай або кричи! Настільну гру Барабашка можна зробити ще більш цікавою. Просто додайте правило, за яким іноді потрібно не вистачати предмети, а викрикувати їх назви. Наприклад, якщо на карті є зображення книги, всі гравці повинні не схопити правильний предмет, а вигукнути його назву.

   Комплектація:

-5 дерев'яних фігурок (привид, крісло, книга, пляшка і миша),

-60 карт.

Подробная информация
Возраст від 6 років
Игроки від 2
Время 20-30 хвилин
Мова Мовнонезалежна
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Барабашка
Ваша оценка
Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться!