День та ніч

849,00 ₴
В наявності
SKU
108-5

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У гри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Докладніше

Возраст від 2 років
Игроки 1
Время від 5 хвилин
Мова Украинский

Барвиста гра-головоломка для малюків День і ніч - це яскравий і незвичайний пейзаж з будиночка, дерева і чоловічка. Гра має безліч варіантів із завданнями «на виріст» і величезний простір для дитячої фантазії.

Малюки від 1 року можуть почати грати в «День і ніч» як в пірамідку - спробуй, одягни маленькими пальчиками детальки на стрижень! У міру зростання господаря головоломки завдання можна поступово ускладнювати: спочатку почати збирати детальки так, щоб вони повторили картинку, а потім навчитися підбирати потрібні предмети, бачачи в завданні тільки їх контури (сторона книги Ніч). Всі об'єкти гри будуть рухатися, змінюватися відразу в двох рівнях, допомагаючи малюку розвинути дрібну моторику і просторове мислення.

Дуже якісні деталі гри з натурального дерева, повністю прокрашенние фігури, логічно і зрозуміло збудовані завдання від простого рівня до складного, - будуть радувати свого власника від 1 року до 5 років. Якщо вам сподобалася гра-головоломка День і ніч, зверніть увагу на інші головоломки Smart Games (їх більше 50).

Вони дуже різноманітні: з героями улюблених мультфільмів, магнітні, які зручно взяти в дорогу, барвисті дерев'яні для самих маленьких ... словом, на будь-який смак!

Докладніше
Возраст від 2 років
Игроки 1
Время від 5 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:День та ніч
Your Rating
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!