Динозаври. Таємничі острови

649,00 ₴
Немає у наявності
SKU
108-6

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Докладніше

Возраст від 6 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

Світ Юрського періоду. Минув час, коли гігантські рослини покривали всю землю, комахи були розміром з хорошу собаку, а динозаври мали такий неймовірний ріст, що і уявити важко! Але навіть у таких гігантів вистачало ворогів, і деякі хижаки не проти були закусити нешкідливими травоїдними родичами.

Природний відбір. Хижі тираннозавра збираються пообідати! У грі-головоломці Динозаври. Таємничі острови, ваше завдання розташувати острівці так, щоб травоїдних і м'ясоїдних динозаврів розділяла товща води, і кожен вид опинився на окремому острівці. Так, у гігантських ящерів з спілкуванням погано!

У коробці з настільною грою-головоломкою Динозаври. Таємничі острови вас чекає буклет з 80 завданнями різної складності.

Пройдіть шлях від новачка до експерта! І взагалі, головоломки з колекції Smart Games надзвичайно різноманітні і захоплюючі!

Докладніше
Возраст від 6 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Динозаври. Таємничі острови
Your Rating