Гноми-шкідники Делюкс

750,00 ₴
В наявності
SKU
108-0

Саме шахти, адже там вам і належить добувати таке бажане золото. Але є одне але". Там, де один намагається зробити щось корисне, завжди знайдеться інший, готовий йому перешкодити. Так і в цій настільній грі Гноми-шкідники Делюкс. Перед грою учасники випадковим чином поділяться на дві команди: золотошукачів і шкідників.

Докладніше

Возраст 8+
Игроки 2-12
Время від 15 хвилин
Мова Російська

Саме шахти, адже там вам і належить добувати таке бажане золото. Але є одне але". Там, де один намагається зробити щось корисне, завжди знайдеться інший, готовий йому перешкодити. Так і в цій настільній грі Гноми-шкідники Делюкс.

Перед грою учасники випадковим чином поділяться на дві команди: золотошукачів і шкідників. Завдання у команд, відповідно, різні. Перші повинні дістатися до золота, другі - перешкодити їм це зробити, всіляко плутаючи і перешкоджаючи. Далі викладаємо на стіл карту входу в шахту і, на відстані семи карт, три картки копалень. Карти копалень підбираємо так, щоб тільки одна з них виявилася золотою жилою, а дві інших - непотрібним вугіллям. Де яка - секрет! Картки настільної гри Гноми-шкідники Делюкс (з доповненням) Залежно від того, скільки людина вирішило зіграти, на початку гри ви отримуєте певну кількість карток тунелів і дій. Правильний розподіл ви зможете подивитися в повному описі правил.

Тепер головне завдання золотошукачів - копати тунелі, не покладаючи рук. Так, буде складно, і мозолів не уникнути, але ж золото того варто. Карти тунелів викладаються суворо вертикально, щоб кожна наступна стосувалася попередньої хоча б однією стороною. Тепер настала черга шкідників вступати в гру. Для них в колоді знайдуться спеціальні карти шкідництва і ремонту. Кірка, вагонетка і ліхтар - ось три предмети, які можна буде зламати і відремонтувати. Якщо хоч один з перерахованих вище предметів зламаний, то шукачі золота не зможуть приступити до своїх обов'язків. Їм доведеться чекати картку ремонту, щоб повернутися в лад. Наші шахти сповнені небезпеки і несподіванок. Тут може трапитися страшний обвал, який «засипле» вже виритий тунель. Або ж якомусь гному, потай від інших, вдасться перевірити одну з карт копалень на наявність золотої жили.

Така гра для вечірок закінчується перемогою однієї з команд, третього - не дано.

Золотошукачі переможуть в тому випадку, якщо вириють тунель від входу в шахту до золотої копальні. Якщо ж колода карт закінчена, гравці не можуть розіграти нічого з руки, а тунель все ще не побудований - перемогли шкідники.

Докладніше
Возраст 8+
Игроки 2-12
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Гноми-шкідники Делюкс
Your Rating
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!