При регистрации скидка на любой товар 3%

Храм-пастка

499,00 ₴
В наличии
SKU
108-7

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Подробная информация

Возраст від 7 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

Індіана Джонс, якщо ніхто йому не допоможе, він потрапить в пащу крокодилам. Можливо, звичайно, це і не великий професор заблукав, але допомогти відважному досліднику джунглів все одно потрібно.

Лабіринт Інків. У грі-головоломці вам належить вивести з лабіринту заблукав авантюриста. Насамперед розташуйте елементи головоломці, як зазначено на завданні, щоб створити лабіринт. Тепер вам потрібно рухати деталі лабіринту, щоб провести невдачливого дослідника до виходу з лабіринту, але будьте уважні, в лабіринті повно голодних крокодилів.

Пора в джунглі. Якщо вам вже виповнилося 7 років, сміливо беріться за вирішення цієї головоломки. Вона містить 60 завдань 4 рівнів складності. Головоломка виконана з якісної пластмаси, а всі деталі поміщаються назад в коробку.

Подробная информация
Возраст від 7 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Храм-пастка
Ваша оценка