При регистрации скидка на любой товар 3%

Хап Хап

325,00 ₴
Нет в наличии
SKU
108-434

"Хап-Хап" - дуже проста і цікава настільна гра для самих маленьких любителів настолок. У цій грі вам необхідно швидко знаходити різних тварин певних кольорів і хапати їх швидше, ніж ваші суперники, а також не забувати, хто і кого вже хапав. Гра відмінно тренує пам'ять, уважність, швидкість реакції і мислення.

Подробная информация

Возраст від 5 років
Игроки 2-5
Время від 15 хвилин
Мова Мовнонезалежна

   Ігровий процес

Перед гравцями розкладаються карти лицьовою стороною вгору. На картах зображені тварини різних кольорів. В початку раунду перший гравець бере два кубика, кидає їх і все дивляться на випала комбінацію кольору і тварини. Завдання гравця - швидше за інших доторкнутися до підходящої картки. Якщо у нього це виходить, картка відходить до нього. Так гра продовжується до тих пір, поки хтось із гравців не набере певну кількість карт. Якщо потрібної карти перед гравцями вже немає, то замість того, щоб хапати карту, необхідно буде сказати, у кого саме вона вже знаходиться.

   Хто переміг?

Перемагає самий хваткий і тямущий гравець, який першим зможе набрати певну кількість карт. При грі вчотирьох, наприклад, це вісім карт.

   Комплектація:

-36 ігрових карт, -

2 кубика,

-наклейкі,

-правила гри.

Подробная информация
Возраст від 5 років
Игроки 2-5
Время від 15 хвилин
Мова Мовнонезалежна
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Хап Хап
Ваша оценка