При регистрации скидка на любой товар 3%

IQ Льодяники

399,00 ₴
В наличии
SKU
108-23

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Подробная информация

Возраст від 7 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

Ця гра - справжній десерт для вашого мозку!

Акуратніше - цукерки виглядають як справжні, але вони не їстівні! Деталі головоломки, виконані у формі яскравих апетитних льодяників, необхідно розмістити на ігровому полі відповідно до вказівок брошурою. Гра здається на перший погляд простий, але це зовсім не так! Навіть дорослим часом доведеться напружити всі уяву і кмітливість, щоб виявити єдиний правильний відповідь. Яскраві деталі внесуть різноманітність у сірі будні, і дітям не доведеться нудьгувати в процесі цієї гри. Пройшовши всі рівні, від новачка до експерта, ви сміливо можете сказати про своє високе рівні IQ!

Логічна гра IQ-Льодяники - чудовий засіб випробування аналітичних здібностей, ваших дітей, вас і ваших друзів! Зручна упаковка і компактний дизайн гри дозволяє брати її з собою в офіс, в дорогу і на відпочинок.

До складу гри входять ігрове поле, 7 кольорових деталей, правила гри, буклет із завданнями.

Подробная информация
Возраст від 7 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:IQ Льодяники
Ваша оценка