При регистрации скидка на любой товар 3%

IQ Лінк

319,00 ₴
В наличии
SKU
108-24

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Подробная информация

Возраст 8+
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

У серії настільних ігор від компанії Smart games гра IQ Link - одна з найбільш складних тренувально-розвиваючих ігор. У 24 вільних осередках на поле дитині старше восьми років належить розташувати 12 кольорових деталей, кожна з яких складається з трьох елементів таким чином, щоб всі вони були розміщені в межах ігрового поля. Для цього знадобиться проявити терпіння, логіку, кмітливість і винахідливість! Частина елементів тієї чи іншої деталі можна поєднувати між собою (відкриті кільця і кульки), таким чином займаючи меншу кількість осередків.

Гра представлена в зручному пластиковому боксі і прекрасно підійде в якості дорожньої гри, допоможе скрасити нудьгу і зайняти дитину в довгому одноманітному подорожі. У набір входить буклет з 120 завданнями і відповідями-розгадками до них, виконаними у вигляді яскравих і простих для розуміння зображень.

Гра IQ Link відмінно підійде і для дорослих: ви можете вибрати для себе більш високий рівень складності, або придумати свої власні варіанти вирішення головоломки.

Подробная информация
Возраст 8+
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:IQ Лінк
Ваша оценка
Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться!