При регистрации скидка на любой товар 3%

IQ Твіст

269,00 ₴
Нет в наличии
SKU
108-28

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Подробная информация

Возраст від 6 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

IQ Твіст - красива і оригінальна головоломка з великою кількістю завдань. Розставляти різнокольорові фігурки на поле не просто цікаво, а й корисно. Гравці розвивають логічне та аналітичне мислення. Рекомендуємо брати IQ Твіст з собою в дорогу: крім захоплюючого процесу, гра має ще й компактні розміри. Всі різнокольорові фігури необхідно вмістити на спеціальному полі, та ще так, щоб стовпчики з умови головоломки входили в пазики фігур і відповідали їх кольором.

Головоломка розрахована для дітей від 6-ти до 99 років. Гра IQ Твіст входить в серію головоломок IQ від компанії Smart Games. Рекомендуємо звернути увагу і на інших представників цієї серії.

У коробці з грою ви знайдете буклет зі 100 завданнями, поділеними на 5 рівнів сложності. Согласно заданої завданням, розмістіть на поле спеціальні фішки-стовпчики і беріться за гру.

Гравець повинен розмістити на поле всі кольорові фігури головоломки і зібрати з них пазл. Причому, фішки-стовпчики, встановлені за умовою завдання, пересувати не можна. Рішення є завжди, вони розташовані в кінці буклета.

Подробная информация
Возраст від 6 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:IQ Твіст
Ваша оценка