При регистрации скидка на любой товар 3%

Карти Конфликта ЕДоповнення Карти Конфлікта Епідемія, як поняття з назви, посвящена темам, які стали актуальними у 2020-2021 роках - (тут і про епідемію, і про БЛМ, і про багато іншого, що було і залишилося на слуху).підемія

180,00 ₴
В наличии
SKU
108-439

   Доповнення Карти Конфлікта Епідемія, як поняття з назви, посвящена темам, які стали актуальними у 2020-2021 роках - (тут і про епідемію, і про БЛМ, і про багато іншого, що було і залишилося на слуху).

Подробная информация

Возраст 18+
Игроки 3-8
Время від 15 хвилин
Мова Російська

Що позитивного карантин привніс у ваше особисте життя? А що ви робите, коли поруч хтось кашляє?

На ці та інші питання ви можете сміливо відповісти у дуже актуальній настільній грі - «Карти конфлікту. Епідемія». Але вам не потрібно приймати відповіді самостійно - завжди у коробках, разом з 30 черними картами питань (або обривками фраз), ви отримаєте 150 белих карт із варіантами відповідачів. Підставляєте їх в питання і ... вуаля - залікова жарт про осоруглий всім вірус або локдаун готова. Чим більше сміху ви почуєте, запропонувавши своє продовження, тим краще. Але якщо немає - не турбуйтеся, принаймні ви пережили 2020 рік.

Доречі, в забавній коробці «Карти конфлікту. Епідемія »вас чекає багато чорного гумору і жартів 18+, тому відправте дітей до школи (упс, не вийде). Але обов'язково запросіть від 3 до 8 дорослих людей в масках, щоб всім абсолютно безпечно, але шалено весело провести час.

   Комплектація:

-30 чорних карт з питаннями,

-150 білих карт з відповідями,

-правила.

Подробная информация
Возраст 18+
Игроки 3-8
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Карти Конфликта ЕДоповнення Карти Конфлікта Епідемія, як поняття з назви, посвящена темам, які стали актуальними у 2020-2021 роках - (тут і про епідемію, і про БЛМ, і про багато іншого, що було і залишилося на слуху).підемія
Ваша оценка
Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться!