При регистрации скидка на любой товар 3%

Карти конфлікту. СРСР

170,00 ₴
В наличии
SKU
108-32

Подробная информация

Возраст 18+
Игроки 3-8
Время від 15 хвилин
Мова Російська

Скучили за "совком"? Ви впевнені, що раніше і дерева були вищі, і трава зеленіша? Пропонуємо вам здійснити подорож у часі, в епоху Радянського Союзу, згадати ті реалії, дефіцит і застій, а також смішно пожартувати про все це! А допоможуть нам в цьому "Карти Конфлікту. СРСР".

"Карти Конфлікту. СРСР" - це нове, велике, самостійне доповнення до популярної гри - "Карти Конфлікту". Як відомо вже з назви, в цьому доповненні вам доведеться зіткнутися з жартами, які засновані на подіях, подіях і речах, які мали місце бути десятки років тому. БАМ, светр з оленями, мазь "зірочка", перевиконання плану, п'ятирічки та інше. Про все це можна дуже весело жартувати!

Правила дуже прості. У коробці з грою ви знайдете чорні і білі картки. На чорних картках написано якесь пропозицію з одним або декількома пропущеними словами або фразами. А на білих картках якраз вказані ці слова і фрази. Коли ведучий гравець зачитує текст з чорної картки, інші гравці намагаються підібрати з наявних у них білих карт такі варіанти, щоб текст на чорному мапі звучав якомога смішніше. Той, кому це вдасться краще інших забирає чорну картку собі - вона символізує переможне очко. Той гравець, який назбирає найбільшу кількість таких карток і перемагає в грі. За великим рахунком перемога тут - не головне. Головне те, що ви гарантовано отримаєте море задоволення і веселощів, придумуючи і зачитуючи оригінальні і кумедні варіанти пропозицій. У цю гру буде цікаво грати і з батьками, але навіть і з дідусем і бабусею.

"Карти Конфлікту. СРСР" відмінне продовження прекрасної серії карткових ігор! Радимо цю гру як для домашніх посиденьок з рідними, так і для великих вечірок!

Подробная информация
Возраст 18+
Игроки 3-8
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Карти конфлікту. СРСР
Ваша оценка