Карти Конфлікту. Викидень №2

360,00 ₴
В наявності
SKU
108-29

Настільна гра Карти конфлікту проста компанійська гра, для непростий компанії, точніше не для кожної компанії. Вся гра побудована на формуванні жартів, ось тільки гумор в підсумку виходять чорнушний, сортирний, нижче пояса і часом далеко виходить за межі норм етики. Якщо ви в своїй компанії спокійно жартуєте на теми маленьких цицьок, расизму, сексуальних орієнтацій, оргій та ін.,тоді ця гра для вас!

Докладніше

Возраст 18+
Игроки 3-8
Время від 15 хвилин
Мова Російська

Настільна гра карти конфлікту. Викидень №2 (Cards of conflict) - Пікантний гумор для екстравагантної компанії!

Настільна гра Карти Конфлікту (Cards of conflict) - аналог культової американської гри Cards Against Humanity, в яку грають мільйони людей у всьому світі. Тепер і ти можеш зануритися в цей світ і на кілька годин забути про всі правила і шаблонах.

Без різниці, який гумор тобі до душі. Ти і твої друзі, любите сарказм, чорний гумор, тонкий гумор? Це не має значення! Гра носить контекстний характер і кожен з вас зможе знайти в ній смішні і кумедні поєднання.

Як грати?

Колода складається з 550 карт: 460 білих і 90 чорних. У грі може брати участь від 3 до 8 гравців одночасно. Гра починається з того, що кожен гравець отримує по 10 білих карт. У першому раунді вибирається 1 гравець - «Критичний бро» цього раунду. «Картковий бро» бере 1 чорну карту з колоди (чорні карти лежать в одній колоді написом вниз) і голосно зачитує текст. Кожен з учасників (крім «Карткового бро») вибирає зі своїх білих карт одну, яка здається йому найбільш підходящою.

Білі карти передаються «Картковому бро», який в свою чергу читає окремо кожен варіант. Ми радимо перед кожним зачитуванням нової білої карти повністю перечитувати чорну. «Картковий бро» вибирає який переміг, на його думку, варіант. Той гравець, чия біла карта перемагає в цьому раунді, отримує чорну карту в якості «балу».

В кінці раунду кожен гравець бере нову білу карту з колоди, так, щоб на початку наступної раунду у всіх було по 10 білих карт. Білі карти, використані в цьому раунді можна покласти вниз білої колоди, щоб через час повернуться до них знову. В кожному наступному раунді вибирається новий «Картковий бро» так, щоб кожен гравець отримував цю роль по черзі. Ви самі можете вибрати принцип зміни «бро": по / проти годинникової стрілки, по зростанню, віку, розміру ноги або іншого, зрозумілого всім учасникам ознакою.

Докладніше
Возраст 18+
Игроки 3-8
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Карти Конфлікту. Викидень №2
Your Rating