Карти Конфликту. Идішин №1

190,00 ₴
В наявності
SKU
108-30

Докладніше

Возраст 18+
Игроки 3-8
Время від 15 хвилин
Мова Російська

Карти Конфлікту Идішин №1 - нове, компактне видання провокаційною і безпринципною карткової гри, з яким ви зможете вдосталь поотпускать паскудних жартів, зробити барбекю з будь-якої священної корови і зганьбити чиїсь ідеали і духовні скріпи. Меж для жартів не існує!

Ви запитаєте, а навіщо компактне видання, адже чим більше карт, тим різноманітніше гра? Відповідаємо: ми спеціально зважили коробку з оригінальними картами конфлікту - 908 грам. 908 грам, Карл! Таким собі цеглою і вбити можна, тому брати його з собою в дорогу або у відпустку можна тільки з однією метою - прес підкачати або біцепси.

Щоб позбавити вас від цієї муки, був виданий новий набір карт конфлікту, Идішин №1, який компактно оформлений в невелику коробочку. Хоч коробочка і маленька, але набита під зав'язку - для вас підготовлено 180 карт (50 чорних з питаннями 130 білих з відповідями), з абсолютно новими темами, що не зустрічалися в попередніх виданнях. Це означає, що Карти Конфлікту Идішин №1 можна використовувати не тільки самі по собі, а й змішувати з попередніми виданнями, складаючи тим самим нові, оригінальні фрази.

Ігровий процес в дорожньої версії Карт Конфлікту повністю зберігся: один з гравців зачитує початок пропозиції з чорної карти, після чого інші гравці повинні з наявних на руці білих карт вибрати один варіант закінчення фрази і по черзі їх зачитати. Рекомендується, щоб продовження фрази було смішним, або принаймні оригінальним, інакше, навіщо взагалі потрібно було збиратися?

Гравець з чорної картою вибирає самий, на його думку, смішний відповідь, і віддає цю карту новоспеченому Петросяна. Після цього інший гравець бере нову чорну карту і зачитує текст, для якого знову треба вибрати відповідне закінчення. Так гра продовжується декілька раундів, і в кінці гравці підраховують кількість отриманих чорних карт: Хто мав їх найбільше, той і стає переможцем!

Комплектація:

050 чорних карт (карти з питаннями),

-130 білих карт (карти з варіантами відповідей),

-правила гри.

Докладніше
Возраст 18+
Игроки 3-8
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Карти Конфликту. Идішин №1
Your Rating