Колір код

689,00 ₴
В наявності
SKU
108-14

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Докладніше

Возраст від 5 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

Головоломка Кольоровий код - це особлива комбінація з геометричних фігур різного кольору, накладених один на одного. Smart Games пропонують вибрати один з 100 таких кодів, який потрібно буде повторити за допомогою прозорих рамок з різнокольоровими фігурами.

Від зеленого новачка до синього майстра. Всі завдання в настільній грі-головоломці Кольоровий код розділені на чотири рівні складності. Якщо для вирішення «новачка» знадобиться всього дві-три рамки, то для злому «майстра» потрібно вже ніяк не менше п'яти рамок. Спробувати зламати Кольоровий код зможуть всі, недарма гра розрахована на дітей від 5 лети більше. Розвиваємо колірні навички.

Настільна гра Кольоровий код відноситься до серії розвиваючих ігор. Заняття з кольоровими рамками відмінно тренують просторове мислення, розвивають пам'ять і навички комбінування.

Кожен мисливець бажає знати, що лежить в коробці. Настільна гра-головоломка Кольоровий код досить компактна, тому її дуже легко взяти з собою в подорож. Маленькі діти будуть точно зайняті;)

У коробці дисплейного типу лежить 18 пластмасових рамок із зображенням геометричних фігур, підставка для їх комбінування і книга із завданнями (в ній можна знайти рішення до всіх 100 завданням). Всі ігрові елементи гри Кольоровий код (ну, крім книжки, звичайно) зроблені з міцної пластмаси.

Якщо вам сподобалася гра-головоломка Кольоровий код, зверніть увагу на інші головоломки Smart Games (їх більше 50). Вони дуже різноманітні: з героями улюблених мультфільмів, магнітні, які зручно взяти в дорогу, барвисті дерев'яні для самих маленьких ... словом, на будь-який смак!

Докладніше
Возраст від 5 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Колір код
Your Rating