При регистрации скидка на любой товар 3%

Комікс- гра Викрадення

420,00 ₴
В наличии
SKU
108-429

"Твоя донька не повернеться із занять з плавання. Тепер вона у мене. Якщо хочеш знову побачити її живою, не говори про це нікому. Ні слова свого начальства. Приходь в 9 вечора в садибу Буа-Ренар (по дорозі в Кюла) з 10 000 євро дрібними купюрами, і тоді отримаєш її назад живою і неушкодженою. Якщо хоч трохи запізнишся, вона помре. Якщо прийдеш не один чи спробуєш схитрувати, вона теж помре ".

Саме такою була текст загадкової записки, яку головний герой виявив на порозі свого будинку, коли очікував власну дочку з вечірніх занять. При вигляді цих рядків серце йде в п'яти, а кров буквально холоне в жилах. Що робити? Чи варто негайно звернутися в поліцію? Або ж автор цих рядків може виявитися справжнісіньким неврівноваженим відморозком, і ризикувати життям і здоров'ям єдиної дочки просто немає права? Тоді, можливо, потрібно якомога швидше виконати всі вимоги цього мерзотника? Одне стає абсолютно очевидно - потрібно взяти себе в руки, виїжджати за вказаною адресою і розібратися у всьому раз і назавжди!

Подробная информация

Возраст 18+
Игроки 1
Время від 90 хвилин
Мова Російська

   Про гру

"Викрадення" - комікс-гра із захоплюючим сюжетом, в якому кожен поворот і сценарний хід буде залежати виключно від ваших рішень. Нелінійна історія надає цій грі особливу динаміку, і вам неодмінно захочеться дізнатися, до якої з можливих кінцівок призведе ланцюжок саме ваших конкретних рішень.

   Як грати?

Незважаючи на те, що ця гра має досить рідкісний формат книги з коміксами, в ній вам доведеться пройти безліч досить різноманітних випробувань на дедукцію і логіку: зіставляйте докази і сюжетні зачіпки, розгадуйте секретні шифри і шукайте ключі від кімнат. При цьому вам також вдасться певним чином взаємодіяти з внутрішньоігрові персонажами, беручи участь в захоплюючих дух перегонах і сутичках.

Все це вмістилося на 160 барвистих сторінках, які обов'язково подарують вам приємні враження і дозволять цікаво провести час як вдома, так і, наприклад, в довгій дорозі. Також цю книгу можна читати з друзями, спільно шукаючи ключі до подальшого розвитку сюжету. Це гостросюжетний пригода не залишить вас байдужими!

   Комплектація:

-Тверда обкладинка,

-160 сторінок.

Подробная информация
Возраст 18+
Игроки 1
Время від 90 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Комікс- гра Викрадення
Ваша оценка