При регистрации скидка на любой товар 3%

Комікс-гра Шерлок Холмс та Моріарті

420,00 ₴
В наличии
SKU
108-432

Комікс-гра, сюжет якого повністю залежить від ваших рішень!

Спробуйте себе в ролі Холмса, Ватсона або Моріарті!

Вбивство, крадіжка, викрадення, ще одне вбивство - Шерлок Холмс і доктор Ватсон стикаються з безліччю загадок під час своєї поїздки.

Подробная информация

Возраст 18+
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Російська

   Про гру

"Шерлок Холмс і Моріарті" - це барвиста комікс-гра із захоплюючим сюжетом, в якій кожен поворот і сценарний хід буде залежати виключно від вас. Нелінійна історія надає цій грі особливу динаміку, і вам неодмінно захочеться дізнатися, до якої з можливих кінцівок призведе ланцюжок саме ваших конкретних рішень. Впевнені, вам захочеться ще не раз повернутися до гри, щоб в той чи інший момент гри поміняти своє рішення і вибрати інший шлях розвитку сюжету. 

   Як грати?

Незважаючи на те, що ця гра має досить рідкісний формат книги з коміксами, в ній вам доведеться пройти безліч досить різноманітних випробувань на дедукцію і логіку: зіставляйте докази, розгадуйте секретні шифри і шукайте сюжетні зачіпки. При цьому вам також вдасться певним чином взаємодіяти з внутрішньоігрові персонажами, беручи участь в захоплюючих дух перегонах і сутичках. У вас є лист персонажа, схожий на той, що використовується в рольових іграх, на якому ви зможете відзначати ваш ігровий інвентар, особливі здібності, монети і окуляри перемоги.

Загалом, ігровий процес полягає в дотриманні вказівок коміксу, які містять підказки, загадки і пастки, але тільки ви вирішуєте, куди піде персонаж і що він буде робити. Як і в будь-якій грі, ви можете програти - тоді доведеться почати все спочатку.

Все це вмістілося на 144 барвистих сторінках, Які обов'язково подарують вам пріємні враження и дозволяти цікаво провести час як вдома, так и, например, в довгій дорозі. Такоже Цю книгу можна читати з друзями, спільно шукаючи ключі до Подальшого розвитку сюжету. Це гостросюжетній стане в нагоді не залишилось вас байдужим, Аджея треба ж все-таки обчісліті, хто позбавів життя вплівового банкіра!

    Комплектація:

-твердих обкладинка,

-144 Сторінки.

Подробная информация
Возраст 18+
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Комікс-гра Шерлок Холмс та Моріарті
Ваша оценка