При регистрации скидка на любой товар 3%

Хто з нас?

395,00 ₴
В наличии
SKU
108-425

Хто з нас хоч раз плескав, коли літак приземлився? Хто з нас випиває найбільше алкоголю за рік? Хто з нас буде гіршим сусідом по кімнаті? Хто з нас гладить нижню білизну? Кого з нас хоч раз заковували в наручники?

Настав час дізнатися відповіді на ці душетрепещущіе питання. «Хто з нас» - настолко, яка допоможе дізнатися, що ви з друзями думаєте один про одного. Давно хотіли натякнути одному, що він занадто багато базікає, коли вип'є? А може хочете дізнатися всю правду про себе? Тоді «Хто з нас» - то що потрібно!

Подробная информация

Возраст 18+
Игроки від 4
Время 30-60 хвилин
Мова Російська

Карткова гра «Хто з нас» підійде для великої і веселої компанії, для вечірки або просто зустрічі з друзями. Будьте готові дізнатися про друзів і себе навіть те, що вважали за краще б не знати. Не дарма в цій грі рейтинг 18+, питання можуть бути досить пікантними :)

   Ну що, готові? Суть гри:

Кожен гравець по черзі витягує карту з колоди і зачитує вголос питання. Пара секунд на роздуми і на рахунок три кожен показує пальцем, на того, хто найбільше підходить під це питання. Наприклад, на того, хто завжди забирає пляшечки з шампунем з готелів або частіше бував в поліцейській дільниці. А далі готуйтеся до бурхливих обговорень, викриває історіям і нескінченного сміху. І звичайно в цій грі є алкогольний режим :)

У коробці з грою вас чекають 100 карт з питаннями, на кожній картці по 3 питання. Картки займають так мало місця, що ви можете просто носити їх з собою в сумці на випадок раптової вечірки.

Подробная информация
Возраст 18+
Игроки від 4
Время 30-60 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Хто з нас?
Ваша оценка