При регистрации скидка на любой товар 3%

Легенди піратів

770,00 ₴
Нет в наличии
SKU
108-420
Все на борт! Вам належить стати капітаном піратського корабля.

Подробная информация

Возраст 8+
Игроки 2-4
Время 20-40 хвилин
Мова Російська

Піратська романтика. Хороша вільне життя володаря морів і джентльмена удачі! Під ногами міцна палуба власного фрегата, вітер надуває вітрила, попереду лежить архіпелаг, повний таємниць і скарбів ... Треба тільки дістатися до них раніше суперників!

Піастр-ри! Піастр-ри !!! Настільна гра Легенди піратів надає вам шанс випробувати долю і пережити безліч пригод в гонитві за багатством і славою самого щасливого капітана. По клітинах ігрового поля розкладені тайли - вони-то і є метою вашої експедиції. Вони будуть стріляти! Завдання спочатку виглядає нескладною: борозните морські простори і завантажуйте все цінне на корабель. Однак незабаром виявляється, що місткість вашого судна обмежена, а серед підібраних тайлів зустрічаються не тільки скарби і корисні предмети, а й, часом, прокляті ідоли. До того ж за вами по п'ятах на всіх вітрилах мчать конкуренти, і, здається, вже заряджають гармату. Якщо наздоженуть, доведеться ділитися!

Карта острова скарбів. Піратське щастя мінливе, тому кожен джентльмен удачі рано чи пізно замислюється, чи не прикопати чи награбоване на невеликому острівці, що лежить в стороні від морських шляхів - так воно буде надійніше. У розпорядженні гравців є цілих чотири острови, куди можна вивантажувати надлишки, але от забрати нажите непосильною працею майно дозволяється тільки при фінальному підрахунку очок і лише зі свого особистого клаптика землі, права на який підтверджує одна з чотирьох карт, випадковим чином розподілених між капітанами на початку партії.

Створіть свою легенду. Динамічна і повна несподіваних поворотів перша партія - це всього лише верхівка айсберга. Який отримав перемогу гравець отримує можливість вплинути на саму гру, додавши в неї нові компоненти і правила. Для цього треба стерти захисний шар з одного зі спеціальних "віконець" на загальній карті архіпелагу - і символ, що з'явився в ньому, підкаже, вміст якого з таємних конвертів ви можете розкрити. Таким чином настільна гра Легенди піратів змінюється з кожною партією, ускладнюючи і пропонуючи додаткові стратегії і методи досягнення заповітної мети. Що чекає відважних капітанів в наступному рейді?

   Комплектація:

-4 палуби (підставки для тайлів);

-4 фішки гравців (у формі кораблів);

-4 пластикові підставки для фішок гравців;

-65 тайлів;

-1 ігрове поле;

-4 карти островів;

-1 карта скарбів;

-14 конвертів (з додатковими компонентами);

-правила гри .

Подробная информация
Возраст 8+
Игроки 2-4
Время 20-40 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Легенди піратів
Ваша оценка