При регистрации скидка на любой товар 3%

Магічна мандала

190,00 ₴
В наличии
SKU
108-430
Бажаєте попрактикуватися у створенні гарних візерункових мандал? Будьте уважні і швидкі!

Подробная информация

Возраст від 6 років
Игроки 1-4
Время 15-30 хвилин
Мова Мовнонезалежна

Мандала - це геометричний символ складної структури, типова її форма - коло, всередині якого переплітаються лінії, що утворюють симетричний орнамент. У грі Магічна мандала вам належить накладати один на одного різнокольорові диски з прорізаними в них візерунками, щоб скласти мандалу, зображену на картці-завданні.

Безліч варіантів. У грі Магічна мандала 27 карток із завданнями, на кожній стороні яких зображена унікальна мандала. Гравці отримують по три диска c прорізаним візерунком, сторони яких пофарбовані в різні кольори. Щоб виконати завдання, потрібно вибрати правильну сторону дисків, скласти їх один на одного в певному порядку і повернути один щодо одного, щоб нижні диски проглядали в прорізи, утворюючи потрібний візерунок.

Спритність рук і вірний очей. Завдання виконуються на швидкість, гравець, який закінчив раніше за інших, зупиняє гру і, якщо все зроблено правильно, забирає картку із завданням собі, після чого починається новий раунд. Щоб вийти переможцем в настільній грі Магічна мандала, потрібно зібрати перед собою 5 карток. Також складати мандали можна поодинці, засікаючи час, який буде витрачено на виконання 5 завдань, і намагаючись поліпшити свій особистий рекорд. Розвивайте просторову уяву і швидкість мислення за допомогою швидкої і оригінальної настільної гри Магічна мандала!

   Комплектація:

-27 двосторонніх карток із завданнями,

-розмір карт 74 * 74 мм,

-4 набору по 3 диска з різним візерунком,

-правила.

Подробная информация
Возраст від 6 років
Игроки 1-4
Время 15-30 хвилин
Мова Мовнонезалежна
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Магічна мандала
Ваша оценка