При регистрации скидка на любой товар 3%

МагоМаркет

885,00 ₴
В наличии
SKU
108-431

Допоможіть відважним героям повернути свої артефакти з казкового МагоМаркета! Унікальна кооперативна гра в режимі реального часу.

Подробная информация

Возраст 8+
Игроки 1-8
Время від 5 хвилин
Мова Російська

Втеча з супермаркету. Могутній варвар, хитрий чародій, спритний ельф і міцний гном вирушили на пошуки скарбів і артефактів ... в чарівний супермаркет. Незабаром героям стало ясно, що, хоча дракона і пасток тут немає, сигналізація, охоронці і камери стеження влаштують їм веселе життя! Пора шукати вихід!

Безмовні пріключенцев. У грі МагоМаркет гравцям належить знайти скарби і дати драла з супермаркету. Ця кооперативна гра відбувається в реальному часі, але учасники не можуть розмовляти і спілкуватися жестами. І останнє: пісочний годинник будуть постійно відраховувати дорогоцінні секунди - якщо пісок закінчиться - наших героїв схопить охорона.

У лабіринті з тайлів. Всі дії в грі здійснюються за допомогою тайлів, які лунають учасникам на початку гри. Настільна гра МагоМаркет - кооперативна, тому кожен з учасників може рухати абсолютно будь-яку фішку і скільки завгодно раз, але тільки таким чином, як зазначено на його тайлі дії - це змушує гравців постійно стежити за тим, що відбувається на всьому полі. Нагадаємо, що розмовляти або навіть жестикулювати гравцям забороняється.

Час назад! За три хвилини знайти всі артефакти і сховатися від охорони практично неможливо. На щастя, на МагоМаркете є не тільки камери, але і особливі тайли, що дозволяють привернути годинник (тільки не робіть цього на самому початку). А ще до ваших послуг ескалатори, портали і таємні кімнати.

Хаос в порядок. МагоМаркет - захоплююча настільна гра для компаній, в якій гравцям належить навчитися розуміти один одного без слів і жестів. Правила прості і інтуїтивно зрозумілі - так що якщо спочатку ігровий процес нагадує хаотичні блукання в темному підземеллі, то незабаром гравці будуть діяти як одна злагоджена команда.

   Комплектація:

-24 тайла торгового центру,

-4 фішки героїв різних кольорів,

-12 жетонів "Немає доступу",

-9 тайлів дій для гри з 2-8 учасниками і 7 тайлів дії для одиночного режиму гри,

-1 пісочний годинник на 3 хвилини,

-1 фішка "Зроби що-небудь!",

-1 таблиця для підрахунку очок,

-1 тайл викрадення,

-1 набір наклейок для фішок героїв,

-правила.

Подробная информация
Возраст 8+
Игроки 1-8
Время від 5 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:МагоМаркет
Ваша оценка