При регистрации скидка на любой товар 3%

Мисливці за привидами

500,00 ₴
В наличии
SKU
108-8

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Подробная информация

Возраст від 6 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

У будинку хтось є ... Тихенько скрипнули мостина за стіною. Вітер? А може бути, тут хтось ходить? Саме час взяти свої ліхтарики і відправитися на полювання за привидами! Адже примари найбільше на світі бояться бути виявленими! Звичайно, коли на тебе дивляться, особливо не пустувати!

Буде дуже цікаво! На поле настільної гри-головоломки Мисливці і Привиди розташовуються маленькі привиди, і вам необхідно розмістити пластикові тайли з ліхтариками так, щоб кожен з них виявився підсвічується. Дія відбувається на компактному поле з мінливим фоном, тому буде не так-то просто!

Дім з привидами. У коробці з настільної-грою головоломкою Мисливці і Привиди вас чекає буклет з 60 завданнями чотирьох рівнів складності. Пройдіть свій шлях від новачка до експерта, вирішуючи все більш і більш важкі головоломки

Подробная информация
Возраст від 6 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Мисливці за привидами
Ваша оценка