При регистрации скидка на любой товар 3%

Нерозкрита справа Шерлока Холмса

615,00 ₴
Нет в наличии
SKU
108-417
Гравці переносяться в вікторіанський Лондон, щоб розслідувати справу про загадкову смерть, розпочате, але не завершене Шерлоком Холмсом. Гра являє собою квест, в якому необхідно вирішувати різні типи загадок, щоб перейти до наступного рівня. Потрібна програма, через яке гравці будуть отримувати інструкції і перевіряти відповіді на питання.

Подробная информация

Возраст 12+
Игроки 1-8
Время від 90 хвилин
Мова Російська

Настільна гра Нерозкрита справа Шерлока Холмса - це інтерактивний квест в режимі реального часу, де ідеально поєднуються сучасні технології та відчутні таємничі компоненти настолки. Головна ваше завдання: розгадати всі загадки, знайти відповіді на всі питання і розплутати все головоломки, на які вас буде наводити спеціальний електроний додаток. Пройди по ланцюжку логічних задачок!

Гра Нерозкрита справа Шерлока Холмса представлена у вигляді кооперативного квесту, де можна розім'яти мізки і у великій компанії однодумців-детективів, і одиноким сищиком. Для повноцінної гри вам в першу чергу знадобиться коробочка з грою, а в другу - спеціальний додаток iDventure, абсолютно безкоштовне і доступне російською мовою. Знайти його ви можете в Google Play або App Store в залежності від моделі вашого мобільного пристрою. У грі є два режими складності: стандартний і експертний. Перший, звичайно ж, розрахований на новачків, а в другому можуть перевірити свої здібності більш досвідчені гравці-квестери. Завантаживши додаток, ввійшовши в гру і всі необхідні настройки, дійте за його вказівками і не поспішайте відразу ж розкривати компоненти гри. Особливо конверти.

Всьому свій час. Крім питань, додаток за потребою дасть вам і підказки, якщо вже зовсім туго буде просуватися ваш ігровий прогрес. Хочемо попередити заздалегідь, що під час ігрового процесу в основному вам доведеться задіяти логіку, а не дедукцію, як зазвичай, прийнято в детективах. Кожна партія розділена на певні етапи з логічних завдань, результат вирішення яких просуне розслідування далі. Наскільки успішними будуть ваші рішення, також проконтролює додаток. Отримуючи завдання від електронного помічника, ви повинні будете досліджувати певні компоненти гри: планшети і / або матеріали секретних конвертів. Коли до кожного з них потрібно звернутися, ви отримаєте пряму вказівку. Крім рівнів складності в грі є кілька варіантів гри: на час, без обмеження таким і змагальний режим з іншими командами детективів. Про те, наскільки було успішним ваше розслідування, ви дізнаєтеся від додатка.

Нерозкрита справа Шерлока Холмса: чи не заганяй розслідування в глухий кут, нехай буде, як Шерлок! Захоплюючий логічний квест Нерозкрита справа Шерлока Холмса - це повне занурення на пару годин в хитромудрі загадки і таємниці з головоломками. Починаючи з найлегших, ви повинні будете пройти більш складні квести, а їх розв'язка безпосередньо пов'язана з організованою командною роботою. Завершити Нерозкрита справа Шерлока Холмса однієї і тієї ж командою детективів ви можете один раз, оскільки завдання в додатку не змінюються для різних партій. Але, ви завжди можете повернутися до гри знову, коли пам'ять захоче освіжитися, після проходження подарувати гру комусь із знайомих, хто ще не грав, або зібрати нову команду сищиків, щоб порадіти їхньому успіху. Купити настільну гру Нерозкрите справа Шерлока Холмса варто любителям інтелектуальних квестів і логічного наповнення, а також взаємодії сучасних технологій з фізичними компонентами гри.

   Комплектація:

-5 конвертів з доказами,

-14 планшетів,

-анонімное лист,

-правила гри.

Подробная информация
Возраст 12+
Игроки 1-8
Время від 90 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Нерозкрита справа Шерлока Холмса
Ваша оценка