При регистрации скидка на любой товар 3%

Шкарпеткові монстри

790,00 ₴
Нет в наличии
SKU
108-424
Допоможіть ельфам знайти пари шкарпеток і уникайте витівок шкарпеткових монстрів.

Подробная информация

Возраст від 6 років
Игроки 2-4
Время від 15 хвилин
Мова Російська

Куди поділися всі шкарпетки? Неможливо знайти жодної пари. Всі шафи спорожніли. Навіть заначка з-під дивана зникла! Напевно, у нас завелися шкарпеткові монстри, які крадуть шкарпетки! Добре, що існують ельфи - хранителі будинку, вони допоможуть в боротьбі з цими капосника.

Загін ельфів-домовиків. У грі Шкарпеткові монстри ви будете грати за ельфів, що розшукують зниклих шкарпетки. Ельф, першим зібрав 3 пари шкарпеток, перемагає в грі. Але зробити це не так просто, адже шкарпеткові монстри постійно заважають нашим героям!

Ельфи, не ловити гав! Шукати вкрадені шкарпетки - завдання не з легких. Вам доведеться запам'ятовувати розташування тайлів на поле і відкривати їх в потрібний момент. Якщо ви відкрили тайл поля свого кольору, ви знаходите носок. Але і монстри не дрімають! Кожен хід вони намагаються поцупити у ельфів по одному знайденому носочки назад в своє лігво. Швидше збирайте пару, адже її монстри не зможуть стягнути!

Кар'єрний ріст. Зіграли кілька разів, навчилися справлятися зі своїми домашніми монстрами і легко повертати всі вкрадені шкарпетки? Спробуйте нові кімнати і нові правила гри! Настільна гра Шкарпеткові монстри містить конверти з наклейками, нові компоненти і ускладнення для правил. Стати справжнім експертом в пошуках зниклих шкарпеток!

Настільна гра Шкарпеткові монстри - це дуже мила і забавна гра на розвиток пам'яті та логічного мислення. Запам'ятовуйте розташування потрібних вам тайлів, прораховують ходи ельфів і монстриків і зберіть три пари шкарпеток швидше супротивників!

   Комплектація:

-1 ігрове поле,

-36 квадратів поля,

-16 жетонів гравців,

-4 планшета персонажів,

-40 шкарпеток (5 кольорів, по 8 кожного кольору),

-1 мішечок,

-4 фішки гравців,

-4 фігурки монстрів,

-4 кубика монстрів,

-1 кольоровий кубик,

-лист з наклейками,

-карта будинку з чотирма закритими кімнатами (всередині коробки; в ході гри ви знайдете в них нові компоненти),

-2 буклету з правилами гри.

Подробная информация
Возраст від 6 років
Игроки 2-4
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Шкарпеткові монстри
Ваша оценка