При регистрации скидка на любой товар 3%

Паранормальний детектив

1 280,00 ₴
В наличии
SKU
108-433

Paranormal Detectives - компанійська настолко, в якій одному учаснику відведена роль примари жертви вбивства, а іншим - команди паранормальних сищиків, які намагаються через взаємодію з убитим обчислити вбивцю. Привид відповідає на питання детективів, використовуючи інструкції з карт (наприклад: «Намалюй відповідь пальцем на спині сищіка»).

Подробная информация

Возраст 12+
Игроки 2-6
Время 45-90 хвилин
Мова Російська

Ви відкриваєте очі і з подивом виявляєте, що вашому земному житті прийшов кінець і ви перетворилися на примару ... З жахом ви кидаєте погляд вниз і помічаєте дивну компанію, між якими виник спір про причини вашої загибелі. Невже це ... детективи? Яке полегшення! Залишилося тільки повідомити їм, як саме закінчилася ваша життя і хто наблизив її кінець - і можна на спокій!

"Паранормальний детектив" - настільний детектив для веселої і винахідливою компанії. Один з гравців візьме на себе роль примари, а решта учасників - детективів, які повинні розкрити справу про смерть надприродного гостя. Але не все так просто: розпитати потойбічного свідка детективи зможуть тільки за допомогою особливих предметів - спіритичної дошки, карт Таро, прізракометра і багато чого іншого. І пам'ятайте, у всіх гравців загальна мета, але кожен сам за себе: використовуйте інформацію, яку зберуть ваші суперники, задавайте неоднозначні питання і раніше інших розкрийте таємниче злочин.

   Комплектація:

-ігрове поле,

-35 карт контактів,

-17 карт Таро,

-3 примарні карти контактів,

-28 карт історій,

-5 ширм детективів,

-5 планшетів детективів,

-планшет примари,

-планшет примарною паперу,

-6 стираних маркерів,

-2 дротові мотузки,

-5 покажчиків для спіритичної дошки,

-10 жетонів пошкоджень,

-3 жетона для прізракометра,

-правила гри.

Подробная информация
Возраст 12+
Игроки 2-6
Время 45-90 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Паранормальний детектив
Ваша оценка
Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться!