При регистрации скидка на любой товар 3%

Тераформування Марса

1 690,00 ₴
В наличии
SKU
108-172

У 2400-х людство починає терраформіровать планету Марс. Гігантські корпорації, створені з ініціативи Всесвітнього уряду на Землі, ініціюють масштабні проекти, щоб підняти температуру, рівень кисню і покрити океанами планету Марс до умов, придатних для життя.

У Тераформування Марса ви граєте за одну з цих корпорацій і працюєте разом в процесі терраформирования, але конкуруєте за отримання переможних очок, якими нагороджуєтеся не тільки за внесок в терраформинга, але і за розвиток людської інфраструктури у всій Сонячній системі.

Подробная информация

Возраст 12+
Игроки 1-5
Время від 90 хвилин
Мова Украинский

Нова ера. У далекому 2315 році перенаселення і виснаження ресурсів Землі змусило людство в пошуках нового будинку спрямуватися в космос. Але колонізація нових світів неможлива, поки їх навколишнє середовище ворожа для людей. Тераформування Марса - гра про зміну клімату Марса і перетворенні його в придатну для життя планету. Цю непросту задачу Світове Уряд поклав на ряд великих корпорацій, які, конкуруючи між собою за кращі технології, спільно наближають світле майбутнє, в якому по Марсу можна буде прогулюватися без скафандра.

І на Марсі будуть яблуні цвісти! Глобальні проблеми, які належить вирішити підкорювачам Марса - це занадто низькі температури, відсутність води і атмосфери на «червоній планеті». У цих трьох напрямках корпораціям і належить працювати, щоб набрати хороший рейтинг терраформирования, який принесе їм багато переможних очок. Природно, такі завдання не вирішуються відразу, так що час в настільній грі Тераформування Марса вимірюється поколіннями, які будуть змінюватися, поки одного разу все три параметра не досягнуть своїх цільових значень, досить близьких до земних.

Грандіозні перспективи. Главам корпорацій належить визначити стратегію розвитку, яку вони виберуть для себе, враховуючи стартові умови і бонуси - у кожної з корпорацій вони свої. Які ресурси виробляти, за які проекти боротися, які технології продавати, а які використовувати, чи робити ставку на міста, оточені озеленених областями, або на заповнення низин океанами, добувати чи титан, щоб з його допомогою розвивати космічну промисловість, або будувати теплиці і вирощувати домашню худобу - всі ці рішення в кінці кінців приведуть до результату, який покаже, хто вніс найбільший внесок в Тераформування Марса.

На порозі майбутнього. Настільна гра Тераформування Марса створена захопленим викладачем фізики Якобом Фрюкселіусом. Фантастичний сеттинг цієї глобальної стратегії заснований на реальних фізичних законах, і навіть ігрове поле є точною картою одного з регіонів Марса - провінції Фарсида, разом з розташованими там каньйонами, вулканами і долинами. При всій своїй уявній складності (велика кількість компонентів і параметрів, які необхідно враховувати, безліч доступних дій, з яких в свій хід потрібно вибрати всього два) гра має логічною і інтуїтивно зрозумілою механікою, а зручні графічні підказки на ігровому полі, планшетах гравців і на картах корпорацій і проектів допомагають легко зорієнтуватися.

Вміст коробки включає базову настільну гру Тераформування Марса і доповнення Епоха корпорацій, що додає нові стратегічні рішення, а також ускладнює ігровий процес, і тому рекомендоване для досвідчених гравців.

Комплектація:

-ігрове поле,

-200 маркерів гравців,

-200 маркерів ресурсів,

-3 маркера глобальних параметрів,

-9 жетонів океану,

-60 жетонів міст / озеленення,

-11 особливих жетонів,

-5 планшетів гравців,

-17 карт корпорацій,

-208 карт проектів,

-8 пам'яток,

-правила гри.

Подробная информация
Возраст 12+
Игроки 1-5
Время від 90 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Тераформування Марса
Ваша оценка