При регистрации скидка на любой товар 3%

Правда або Дія. Сімейна

349,00 ₴
В наличии
SKU
108-406

«Правда або Дія “Сімейна”» — гра для всієї родини, від наймолодшого до найстаршого. Якщо ви маєте вільний вечір і розмірковуєте над тим, чим можна розважити всю родину, ще й так, щоб усім було весело й цікаво без додаткових зусиль, то ця гра — кращий спосіб проведення дозвілля.

Подробная информация

Возраст від 7 років
Игроки від 2
Время від 15 хвилин
Мова Російська

«Правда або Дія “Сімейна”» — гра для всієї родини, від наймолодшого до найстаршого. Якщо ви маєте вільний вечір і розмірковуєте над тим, чим можна розважити всю родину, ще й так, щоб усім було весело й цікаво без додаткових зусиль, то ця гра — кращий спосіб проведення дозвілля. Заряд позитиву вашій родині гарантований! Беріть дітей, бабусь, дідусів, кота, собаку, й вперед — проводити вечори з користю.

Стисло про правила:

Ви по черзі запитуєте одне в одного: «Правда» чи «Дія»? Якщо обрана «Дія», тягніть стік і виконуйте завдання з його зеленого боку. «Правда» — вам необхідно відповісти на запитання з фіолетового боку стіку. Ви не можете вибирати те саме завдання більше двох разів поспіль. Якщо гравець не в може виконати завдання чи відповісти на питання – тягне інший стік.

Подробная информация
Возраст від 7 років
Игроки від 2
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Правда або Дія. Сімейна
Ваша оценка