Соображарій Супер

200,00 ₴
В наявності
SKU
108-416
Нова версія популярної настільної гри покликана ще сильніше розгойдати вашу вечірку в дружньому колі або внести небувалий азарт ігрових партій за сімейними посиденьками. Вас чекає справжнє (але дуже веселе) випробування не тільки на кмітливість та ерудицію, а й на творчий підхід. Часом, саме нестандартні "міркування" принесуть вам безліч цінних переможних балів!

Докладніше

Возраст 8+
Игроки 2-10
Время від 15 хвилин
Мова Російська

У версії "Соображарій Супер" ви не знайдете звичної за оригінальним "Соображарію" колоди букв: замість цього тут є що збільшилася вдвічі стопка карт категорій. У кожен хід гравці будуть бачити лицьову сторону двох карт, намагаючись якомога швидше придумати відповідь, який підходив би під обидві записані на картках категорії. За правильні відповіді гравці отримують право забирати собі картки, за які в кінці партії нараховуються призові очки.

Необхідно відзначити, що по ходу партії вам будуть періодично потрапляти особливі карти. Частина з них позначають професії, інші ж символізують так звані "творчі категорії". Ці карти вносять різноманітність, дозволяючи придумувати нетривіальні відповіді, пов'язані з даними областями людської діяльності. Також в колоді ви знайдете карти "Хто останній?" і "Хто більше?": після розкриття однієї з таких карт наступний раунд грається за особливими правилами. Вам належить або давати відповіді, поки попередній гравець не встиг дорахувати до п'яти, або озвучувати якомога більше відповідей по розкритим категоріям, намагаючись перевершити в кмітливості інших гравців.

   Як грати?

Сам ігровий процес досить простий, тому почати грати ви зможете практично відразу, відкривши коробку. Відкривається верхня карта з колоди, потім перший гравець озвучує записану на ній категорію і кладе картку збоку від колоди. Після цього, той же гравець перевертає другу картку і кладе її на стіл вище першої відкритої карти. Учасник, якому вдасться першим дати відповідь, що підходить під обидві розкриті категорії, забирає собі першу, тобто "нижню" карту цього ходу. Тепер "нижній" стає залишилася карта, а на місце "верхньої" викладається нова карта із загальної колоди.

Може трапитися так, що випаде складна пара категорій, і ніхто з гравців не зможе придумати найбільш прийнятних відповідей. В цьому випадку "верхня" карта категорії кладеться поверх "нижній", а на її місце викладається нова категорія. Переможець нового раунду, в якому треба буде назвати відповідь, відповідний двом категоріям на двох видимих картах, забирає собі стопку з "нижньої" і "верхній" карти минулого раунду. Переможець останнього в грі раунду забирає обидві останні карти в колоді.

   Хто переміг?

Гра закінчується підрахунком кількості зірок на отриманих кожним гравцем картах; в цьому дана версія настільної гри практично аналогічна класичному "Соображарію". Хто набере найбільше очок - той і стане переможцем!

   Комплектація:

-112 карт категорій,

-правила гри.

Докладніше
Возраст 8+
Игроки 2-10
Время від 15 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Соображарій Супер
Your Rating