Спритна машинка

799,00 ₴
Немає у наявності
SKU
108-16

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Докладніше

Возраст від 4 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

Настільна гра Спритна машинка - яскрава і захоплююча головоломка для малюків від 4 років і більше. Серед компонентів гри знаходяться основа машинки з колесами, і п'ять різнокольорових дерев'яних блоків для збору на основі кабіни. Також в комплекті поставляється буклет з численними завданнями різного рівня складності і відповідями на них. Щоб відчути себе справжнім працівником автоскладального цеху, досить вибрати завдання.

Кожна картинка-завдання зображує силует машинки, заповненої блоками. Розташування блоків частково намальовано на картинці. Зафарбовані кольором кубики є підказки, а білі блоки малюк повинен замінити сам на необхідні кольори. Завдання малюка: викласти всі п'ять блоків відповідно до завдання. Кожне завдання має тільки одне рішення, яке ви знайдете на зворотному боці сторінки із завданням. Але не давайте дитині завчасно заглядати в рішення, нехай проявить терпіння і завзятість і складе свій шедевр самостійно. Адже в цьому і криється вся суть розвиваючих іграшок.

Щоразу у дитини будуть виходити нові види кабінок, а в перервах між складанням, можна використовувати машинку за призначенням: просто покатавши її або відхиливши з вітерцем невелику іграшку.

Спритна машинка: хто спритніше?

Настільна гра Спритна машинка - це барвиста гра для діточок дошкільного віку на дедукцію, логіку, візуальне сприйняття, гнучкість мислення, планування і просторове мислення. Компоненти гри виконані з дерева і абсолютно безпечні для малюка.

Грати в настільну гру Спритна машинка можна як самостійно вдома, так і з іншими членами сім'ї або друзями. Також гру можна використовувати в якості корисного розвиваючого матеріалу в дошкільних установах.

Купити настільну гру Спритна машинка неодмінно варто любителям машинок і головоломок.

Докладніше
Возраст від 4 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Спритна машинка
Your Rating