Стрибай!

439,00 ₴
Немає у наявності
SKU
108-17

Компанія Smart Games створює свою продукцію вже близько 25 років. І робить це з великим натхненням і всіма зусиллями. Ігри круті у всьому: своєю концепцією, дизайном, продуманістю до дрібниць. У ігри Smart Games приємно не тільки грати, але і просто тримати їх в руках. Компанія отримала близько 70 нагород за свій унікальний продукт.

Докладніше

Возраст від 7 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

Лісові історії. Бідні зайчики дуже хочуть потрапити додому в свої нірки, але поруч бродять небезпечні і хитрі лисиці. Чи зможете ви допомогти вухатим тваринкам безпечно дістатися до притулку?

Все по нірках! У грі-головоломці Стрибай! гравцеві належить знайти дорогу додому для милих тваринок, попутно захищаючи їх від підступних лисиць. Пазл має 60 завдань, розділених на 4 рівня складності. Гра заявлена від 7 років, ми рекомендуємо від 6 років.

Зайченята, лисиці і поле виконано з міцного пластику, у фігурок забавні мордочки і насичені кольори. Дитина із задоволенням буде грати в цю настільну гру. В процесі виконання завдань, кожен малюк зможе розвинути логіку, увагу, уяву та інші корисні навички.

Настільна гра від Smart Games - це відмінний подарунок для дитини! До складу настільної гри-головоломки Стрибай! входить: ігрове поле з кришкою (можна взяти в дорогу), три зайчика, дві лисиці, три грибочки і буклет з правильно побудованими завданнями від простого рівня до складного.

Докладніше
Возраст від 7 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Стрибай!
Your Rating