При регистрации скидка на любой товар 3%

Володар кілець. Мандри в Середзем'я

2 495,00 ₴
Нет в наличии
SKU
108-409

   Мандри в Середзем'я - пригодницька настільна гра в жанрі фентезі. Гравці виступлять в ролі героїв саги Володар кілець і відправляться в шлях по просторах Середзем'я.

Подробная информация

Возраст 12+
Игроки 1-5
Время від 90 хвилин
Мова Російська

"Володар кілець: Мандри в Середзем'я" пропонує вам повністю кооперативне пригода по фентезійному світу Джона Р. Р. Толкіна. Гравцям належить зайняти місце відомих персонажів (Більбо, Гімлі, Арагорна і ін.) І визначити для себе роль - ви можете стати хакером, слідопитом, лідером і т. Д., При цьому роль визначає можливості персонажа і його функцію в команді.

У своєму пригоді герої подорожуватимуть і досліджувати землі Середзем'я, боротися з небезпечними орками, знаходити стародавні артефакти, потрапляти в неймовірні ситуації і боротися з темрявою, яка розповзається по королівствам.

Одна з оригінальних особливостей гри - спеціальний електронний додаток, яке допомагає гравцям на всіх стадіях гри. Додаток саме генерує майбутнє пригода, показує карту і варіанти її розширення, визначає наповнення сценарію і завдання, керує ворогами, допомагає проводити бої і перевірки характеристик, а також зберігає ваш прогрес кампанії. Додаток економить купу часу, робить сценарії гри максимально унікальними, а кожну партію неймовірно захоплюючою. Цифрове додаток Journeys in Middle-earth можна скачати в App Store, Google Play store, Amazon Appstore або Steam.

   Як грати?

Кожен гравець вибирає собі персонажа і роль для нього, визначаючи таким чином набір навичок і характеристик персонажа. Також гравець отримує стартове спорядження і колоду навичок - ваше основне знаряддя взаємодії зі світом гри.

Кампанія складається з серії партій, а кожна партія проходить на унікальному поле, має свої завдання і супротивників, з якими ви зіткнетеся. Для успішного виконання сценарію потрібно виконати ряд завдань, які видає електронний додаток. Воно ж допомагає побудувати ігрове поле і веде вас по грі. У разі поразки кампанія не завершується, але гравці позбавляються нагороди. Між сценаріями гравці можуть покращувати свою екіпіровку і навички.

Сама партія складається з серії раундів, які діляться на фази: дій гравців, дій Темряви і технічної фази Збору. У свій хід гравці можуть подорожувати, досліджувати місцевість, атакувати супротивників і взаємодіяти з різними об'єктами, в тому числі сюжетними.

У фазу дій Темряви додаток дає вказівки, куди пересувається противник і що відбувається з ігровим світом (наприклад, він може збільшитися). Чим довше триває партія, тим небезпечніше стає Середзем'я. На певних відмітках відбуваються грізні події, а якщо шкала заповниться повністю, то гравці програють.

   Хто переміг?

Так як гра кооперативна, то всі споживають солодкість перемоги і гіркоту поразки спільно. Партія завершується перемогою гравців, якщо ті встигають виконати всі завдання до того, як заповниться шкала загрози.

Зверніть увагу! Для гри у "Володар кілець: Мандри в Середзем'я" потрібно безкоштовне цифрове додаток. Щоб завантажити додаток, шукайте Journeys in Middle-earth в Apple iOS App StoreTM, Google PlayTM store, AmazonTM Appstore або Steam.

Для покупки в додатку доступна кампанія "В пошуках тліючої корони". Вона розширює можливості базової гри і містить 12 нових пригод, повністю російською мовою!

   Комплектація:

-22 двосторонніх фрагмента поля,

-28 карт шкоди,

-6 планшетів героїв,

-83 карти спорядження,

-15 карт переваг,

-2 поля битви,

-21 карта прізвиськ,

-30 базових карт,

-30 карт героїв,

-72 карти ролей,

-20 карт слабкостей,

-10 карт місцевості,

-31 пластикова фігурка,

-30 жетонів місцевості,

-12 ворожих прапорів,

-12 пластикових підставок,

-84 ігрових жетона,

-довідник,

-правила гри.

Подробная информация
Возраст 12+
Игроки 1-5
Время від 90 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Володар кілець. Мандри в Середзем'я
Ваша оценка