Вперед, за горіхами!

500,00 ₴
В наявності
SKU
108-4
Зима на носі, а наші білки ще не підготувалися до неї. Давайте допоможемо їм запастися горішками! Перемісти звірка так, щоб він зміг заховати свій горішок. Правила гри дуже прості і цікаві. Потрібно по черзі пересувати білок з горішками так, щоб кожна змогла закинути свій жолудь під землю. Для цього вам надається книжечка з 60 завданнями.

Докладніше

Возраст від 6 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский

Жодна дитина не відмовиться погодувати білочку, адже це так весело! Напевно тому настільна гра «Вперед, за горіхамі!» від Smart Games так подобається дітям. Але вона безумовно припаде до душі і їх батькам: висока якість компонентів, низька ціна, корисність ігрового процесу - погодьтеся, це серйозні аргументи на користь такої розваги. Тим більше що завдання на складних рівнях сподобаються навіть дорослим. Основний принцип гри «Вперед, за горіхамі!» схожий на знайомі нам «п'ятнашки». Але гра-головоломка «Вперед, за горіхамі! (Вперед, за горіхами) »пропонує гравцеві переміщати по полю білочок з горішками (а точніше - жолудями). Останні - викладаються в підставки перед звірами, які потрібно поєднати з лунками на поле. В цьому випадку жолудь впаде в дірочку, і білка отримає бажане ласощі.

У 60 завданнях з буклету намальовано початкове розташування елементів, завдання - нагодувати всіх хвостатих спокусниць, по черзі переміщаючи їх до потрібних лунках. Чим складніше рівень завдання - тим більше знадобиться кроків для його вирішення. Тому вже з 6 років дитина зможе таким цікавим способом поступово вчитися планувати свої дії і тренувати логіку. Крім дуже симпатичного оформлення, головоломка «Вперед, за горіхамі!» ще й компактна. Вона збирається в один бокс і завжди готова до гри!

Що в коробці? ігрове поле 5 фрагментів луки з білочками і квіточками 5 жолудів прозора кришка буклет з правилами і завданнями.

Докладніше
Возраст від 6 років
Игроки 1
Время від 15 хвилин
Мова Украинский
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Вперед, за горіхами!
Your Rating