При регистрации скидка на любой товар 3%

Час Валери

850,00 ₴
Нет в наличии
SKU
108-419
Це так непросто - бути звичайним хорошим хлопцем. Така доля випала і на долю Валери, але він не сумує. Нехай він трохи незграбний і регулярно потрапляє у халепу, але у нього все одно добра душа і невичерпний запас оптимізму.

Подробная информация

Возраст 16+
Игроки 3-8
Время 30-60 хвилин
Мова Російська

Час Валери - це гра для любителів пантоміми, які хочуть чогось нового і люблять качати прес сміхом. Надувною лялькою-то ви навряд чи колись показували число сім? І якщо фільм «Брудні танці» з лялькою показати навіть легше, ніж одному, то «тест на слух» вимагає нелюдського уяви і терпіння.

   Покажи на Валері

Правила гри прості. Спочатку ви надуваєте Валеру. Чи не будь-якого Валеру, а ось цього гумового мужика в майці і шортах. Його зморщену плоть ви знайдете в коробці. Вам потрібно зібрати разом від трьох до восьми гравців, олівець і таймер. Гравець бере Валеру, картку, а найсерйозніший ваш друг засікає 45 секунд. За цей час можна спробувати пояснити будь-яку кількість завдань і отримати по одному очку за кожну відгадане. Результати заносяться в таблицю, і триває гра 4 раунди. У фіналі окуляри складаються, стає зрозуміло, хто краще за всіх звертається з надувною лялькою.

   Валера, настав твій час

Голландська (хто б сумнівався) гра, яка в оригіналі називається «Хто цей чувак», завоювала вже «Кращу гру року» в Фінляндії, увійшла в топ «Іграшок року» в Нідерландах, в шортлист «Іграшки мрії» в Великобританії та отримала приз в номінації «Розробка ігор» в премії Tagie США.

   Комплектація:

-надувний Валера,

-110 карт із завданнями,

-бланкі для підрахунку очок,

-правила гри.

Подробная информация
Возраст 16+
Игроки 3-8
Время 30-60 хвилин
Мова Російська
Write Your Own Review
Вы пишете отзыв:Час Валери
Ваша оценка